ایمان ایمانی سه شنبه 5 تیر 1397 05:38 ب.ظ نظرات ()

سری جدید قسمت 8 مجموعه ساخت ایران ، بازی متفاوت رضا گلزار و امین حیایی ، چهارشنبه ها ساعت 8 صبح انتشار هفتگی

بازیگران به همراه توضیحات

محمد رضا گلزار : در نقش جیمی که در ساخت ایران 1 هم نقش را به زیبایی ایفا کرد در ساخت ایران فصل دوم به هنرنمایی میپردازد ، رضا گلزار با شخصیت جدی خود کمدی های فراوانی را رقم میزند که در کنار غلام دوستش در چین صحنه های جذابی را به نمایش میگذارند .

امین حیایی : نقش اول ساخت ایران ، یکی از بهترین کمدین های سینما ، در سری دوم ساخت ایران نقش خود را کاملا زیبا بازی کرده و در فصل دوم با نقش متفاوت تر کمدی های زیادی را به دنبال دارد ، به همراه دوستش فرهاد در چین دچار مشکلات زیادی میشوند

محسن کیایی : بازیگر توانمد سینما ، که به خوبی از پس نقشش برآمده و میتوان گفت یکی از بهترین ها در سری دوم ساخت ایران بود ، دیالوگ های زیبا و چهره او کاملا دوست داشتنی است .

خلاصه داستان ساخت ایران فصل دوم

پس از ساخت شدن ساخت ایران فصل دوم با تم متفاوتی بر روی شبکه نمایش خانگی رفت و تقریبا میتوان گفت ادامه فصل اول با تفاوت هایی در طنز پردازی و شخصیت ها ادامه پیدا کرد ، حتی میتوان گفت بر کمدی سریال افزوده شده و بازیگران به خوبی ایفای نقش کردند ، غلام پس از آزادی از زندان پیش بیتا میرود و عاشقش میشود ، قسمت هشتم ساخت ایران 2 ،  فرهاد دوست غلام پس از آزادی از زندان به اغفال دختران و راهی برای پول دراوردن و پس گرفتن منزل مادری اش و جمشید در خارج به دنبال راهی برای پول در آوردن همچون شرط بندی و ... که در این بین خبر فوت ژاکلین و به ارث رسیدن تمام اموال لریان به غلام میرسد و غلام برای به دست آوردن پول به چین سفر کرده و در آنجا صحنه های جذابی را خواهید دید .

تاریخ انتشار قسمت جدید 8

قسمت های ساخت ایران فصل دوم هر هفته چهارشبه ساعت 8 صبح منتشر میشود و گویا گفته میشود این سریال در 30 قسمت به صورت طولانی ادامه پیدا خواهد کرد ، دانلود سریال ساخت ایران قسمت هشتم

لینک های دانلود قسمت هشتم فصل دوم ساخت ایران 2

دانلود لینک با کیفیت 480

دانلود لینک با کیفیت 720

دانلود لینک با کیفیت 1080